1.-3. klass osales RMK Metsapäeval

13. mail suundusid 1.–3. klassi õpilased metsa, et osaleda RMK korraldatud Metsapäeval. Sellele päevale registreerumine oli väga tihe, kuid õnneks oli meie kooli õpetaja Eda kiire tegutsema ning tänu sellele said ka meie õpilased võimaluse metsa tundma õppida ja ise metsa istutamises osaleda.
Paraku on mai kuu […]





















