31.jaanuaril osalesid piirkondlikul matemaatika olümpiaadil (7.-12. klassidele)  meie kooli õpilastest: Risto Lebedev, Henry Tubli ja Marii Soosalu. 7. klasside arvestuses jagas 2.-3. kohta Risto Lebedev ja 8. klasside arvestuses jagas 3.-4. kohta Marii Soosalu. Tublilt esinda kooli ka Henry Tubli. Kiitus õpilastele!

21.veebruaril toimus piirkondlik matemaatika olümpiaad 4.-6. klassidele. Meie koolist osalesid Lauri Sillamaa, Kertu Lebedev, Janar Selge ja Oliver Otsalt. 4. klasside arvestuses saavutas Lauri Sillamaa 3. koha. 5. klasside arvestuses saavutas Kertu Lebedev 3.-4. koha ja Janar Selge 8.-11. koha. 6. klasside arvestuses saavutas Oliver Otsalt 6.-7. koha.

Kiitus tublidele õpilastele! Aitäh,  õpetajad Jaanika Alliksoo ja Made Talts õpilasi olümpiaadiks ettevalmistamise eest!

Õpetaja Heli Järve