15. jaanuariga algas Roosna-Alliku Põhikooli perel kooli sünnipäeva tähistamine. Tänased tegevusi viisid läbi õpetaja Jaanika ning õpetaja Heli. 2. vahetunni ajal said õpilased tutvuda kooli sünnipäeva puhuks loodud näitusega ning uudistada, milliseid õpikuid on meie koolis õpilased läbi aegade kasutanud. Lisaks, millised olid vanasti kalkulaatorid ning kuidas aastakümneid tagasi koostasid õpetajad kontrolltöid kui arvuteid, printereid ja paljundusmasinaid veel polnud. Aitäh õpetaja Jaanikale kooli ajalugu tutvustava vahetunni eest.

3. ja 4. vahetunni ajal said õpilased oma teadmised proovile panna Kahoot`is, mis sisaldas meie kooli puudutavaid küsimusi. Kahoot´i koostas ja viis läbi õpetaja Heli. Nüüd aga paneme teiegi teadmised proovile. Mitu direktorit on olnud Roosna-Alliku Koolil? a)15 b)12 c)13 või d)14.