1. juunil lastekaitsepäeva puhul kohtusime Pioneeripataljoni ajateenijatega. Selle toreda päeva eestvedaja oli meie kooli vilistlane kapten Lauri Mäepalu. Lauri osales ka meie vilistlaste päeval ning seal sündis idee tähistada lastekaitsepäeva riigikaitse õppepäevana. Et kogu meie kogukonna lapsed saaksid sellest päevast osa, siis kutsusime Roosna-Alliku lasteaiapere samuti kampa. Sõduris tutvustasid lastele erinevaid relvi, sõduri varustust, masinaid ja toitu. Lastel oli võimalik kõike katsuda, proovida, küsimusi küsida ning sõduritega nalja visata. Erinevate õpipunktide vahepeale sõime kõigi laste lemmikut- jäätist. Lastekaistepäeva lõpus said nii õpetajad kui ka õpilased võimaluse harjutada sõduri maskeeringut.
Me südamest täname Laurit ja ägedaid sõdureid, kes meie õppepäeva läbi viisid! Meie õpilased said meeldejääva koolipäeva!