23.-09-30.09 võttis meie kool osa Spordinädalast “Kõik spordile!”. 23. septembril toimus üle Eesti erinevates asukohtades heategevuslik teatejooks, millest võttis ka meie kool osa. Teatejooksu eesmärk on propageerida laste tervislikku elustiili ja muuta liikumisharjumusi. Üle kogu Eesti jooksevad lapsed nende laste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime.

Meie koolist oli esindatud kaks võistkonda:
1) Maark Maiman, Aimar Alev, Patrik Mere, Janar Selge, Hanna-Liisa Kangur, Caroline Raasik, Annabel Sõstar, Kertu Lebedev;
2) Keidi Eha, Elisaberth Raudkivi, Annika Selge, Kätrin Kazlauskas, Kaisa Needra, Emma Henette Tooming, Trevor Tooming, Alen Jefimov.
Teatejooksul oli esindatud ka õpetajate võistkond, kuhu kuulus ka meie kooli liikumisõpetaja.
Tore, et osaleme heategevuses, liigume, märkame ja toetame abivajajaid!

Aitäh õpilastele!
Liikumisõpetaja Veroonika