28. septembril toimus Paide kunstmuru staadionil Järvamaa koolide 6.-9.kl noormeeste jalgpalli karikavõistlus, kus meie kool saavutas kaheksa võistkonna seast esimese koha. Võistlesime esimeses alagrupis, mängides Türi Põhikooliga, Paide Hillar-Hanssoo Põhikooliga ja Järva-Jaani Gümnaasiumiga. Alagrupiturniir möödus meie kooli võistkonnale edukalt ning finaalmängus kohtusid poisid Koeru Gümnaasiumiga. Põnevust ja pinget täis finaalist väljusid poisid turniiri võiduga. Turniiri parimaks mängijaks kuulutati Maksim-Markus.
Võidukasse võistkonda kuulusid: Kaspar-Markus Reivik, Robert Pudel, Maksim-Markus Mere, Trevor Tooming, Alen Jefimov, Rivo Selge, Joosep Pudel, Kostiantyn Bondar, Kris-Matthias Randoja

Suur, suur aitäh noortele, kes esindasid meie kooli suurepäraselt!

Liikumisõpetaja Veroonika