Eile esines meie kooli 7.-9. klassi õpilastele Sass Henno kolme tunnise loenguga „S. Henno vägivallakool ehk Kuidas näha nähtamatut?“. Sass rääkis meie kooli õpilastele noorte vaimsest tervisest. Tõstis laste teadlikust erinevatest vägivallavormidest, kuidas need tekivad ja kuidas neid ära tunda.

Ühtlasi tõi Sass Henno välja tabavaid ja mõtlemapanevaid mõtteid, millest ühte soovime ka siin jagada. Ta ütles järgmist: “Hääled, mis kõlavad kõige sagedamini meie lapsepõlvekodus, saavad sageli meie sisehääleks edasises elus. Ning noore vaimne tervis on kodu kätes.“ Üks oluline sõnum, mida ta palus õpilastel endaga kaasa võtta oli aga see, et te võite eksida, kuid alati õppige sellest eksimusest.

Kuhjaga uusi teadmisi said endale kõrva taha panna nii õpilased kui ka õpetajad.

Sass Henno, aitäh, et külastasite meie kooli ning tõstsite meie kõigi teadlikust. Kohe kindlasti te raputasite, panite mõtlema ja analüüsime nii mõnegi kuulaja.