Esmaspäeval toimus Koolinoorte teatripäev, kus 11 teatrit külastas 14 kooli. Meie koolil oli suur au vastu võtta improteater IMPEERIUM etendusega “Kujutluse võim ehk koomiliste sketšide koolipäev”. Improviseeringule aitasid kaasa õpilased, kes andsid näitlejatele ideid. Etendus kukkus välja lausa nii koomiline, et isegi õpetajate silmad olid suurest naermisest märjad. Omapärase teatrielamuse käigus said õpilased aimu, mis see improteater endast kujutab ning tervele kooliperele meeldis see väga. Lausa nii väga, et kooli koridoride peal võis kuulda küsimust, et kuna improteater meile jälle külla tuleb. Aitäh Paide Muusika- ja Teatrimaja selle vinge ürituse korraldamise eest ja selle eest, et tõite teatri õpilasteni! See on igati tänuväärt töö! Aitäh armas Improteater IMPEERIUM, et meie koolipäeva täitsite sellise naerulaenguga ja meie kõigi südamesse pugesite!

#koolinoorteteatripäev #aitanlapsi #järvamaa