17.-21. jaanuaril toimus Roona-Alliku Põhikooli sünnipäevanädal. Sünnipäevanädala esimesel päeval oli riietumisstiiliks pidulik riietus ning õpilasesindus oli teinud kauni fotoseina, mille taustal sai vahetundides pildistada.

Sünnipäevalt ei puudunud vahvad mängud, tantsu ja nuputamist. Õpetaja Jaanika Alliksoo viis läbi meie kooli ajaloo kohta käiva massiviktoriini. Õpilasesindus tuli ideele meisterdada postkast kuhu saavad õpilased kirjutada oma ettepanekuid ja ideid koolile ja joonistada õnnitluskaarte. Sünnipäevanädalal korraldati koolis valge roosi päev, mis andis võimaluse meie kooli sümbolit rohkem oma kooli igapäevaellu tuua. Siinkohal tegid õpetajad õpilastega koostööd ning valmistasid kunsti, tööõpetuse ja käsitöötundides kaunid valged roosid, mida uhkelt koolipäeval kanda. Sünnipäevanädala viimasel päeval meisterdas iga klass endale küpsisetordi, mille nad said mõne tunni möödudes ka ära süüa.

Palju õnne meie armas kool!

2. klass kattis uhke sünnipäeva laua. Õpetaja Jaanika Alliksoo rääkis õpilastele meie kooli huvitavast ajaloost.
Roosna-Alliku Põhikooli õpetajad valge roosi päeval.
1. klassi õpilased meisterdamas kooli sünnipäeva puhul küpsisetorti.